Hewlett Packard Enterprise vyhlásila najúspešnejších partnerov roka 2020
Čas čítania: 3m. 34s.

Hewlett Packard Enterprise vyhlásila najúspešnejších partnerov roka 2020

,
7.5.2021
Prestížne ocenenie od spoločnosti Hewlett Packard Enterprise si prevzalo päť najúspešnejších obchodných partnerov v kategóriách: HPE Partner roka 2020, Najlepší HPE partner v predaji štandardnej infraštruktúry 2020, Najlepší HPE partner v predaji strategických riešení 2020, Najlepší HPE servisný partner 2020 a Najlepší HPE distribútor 2020.

Už 5 rok udelovala spoločnosť Hewlett Packard Enterprise ocenenia svojim obchodným partnerom za celoročnú spoluprácu. Prestížne ocenenie a hlavná cena HPE Partner roka 2020 bola udelená spoločnosti Aliter Technologies, a.s.
Za mimoriadnych opatrení si ocenenie prevzal Business Development Manager Ondrej Varga,  od generálneho riaditeľa HPE, Santiaga Aguada, ktorý partnerom poďakoval za spoluprácu a zdôraznil jej dôležitosť v súčasnej náročnej spoločenskej situácii.

Ocenení HPE partneri v jednotlivých kategóriách:

  • HPE Partner roka 2020 – Aliter Technologies, a.s.

  • Najlepší HPE partner v predaji štandardnej infraštruktúry 2020 – AUTOCONT s.r.o.
  • Najlepší HPE servisný partner 2020 – AUTOCONT s.r.o.

  • Najlepší partner v predaji HPE strategických riešení 2020 – Atos IT Solutions and Services s.r.o.

  • Najlepší HPE distribútor 2020 – ASBIS SK spol. s r.o.


„V spoločnosti HPE považujeme partnerov za našu rozšírenú rodinu. Som rád, že aj vďaka nim sme spoločne dokázali v neľahkom roku 2020 pomôcť mnohým klientom k bezpečnejšej práci z domu, plne digitálnym podnikovým procesom či k modernej infraštruktúre dodávanej formou služy. Práve posledne spomenutý model, ktorý ponúkame pod obchodným názvom HPE Green Lake, sa ukázal byť počas pandémie tým správnym nástrojom na flexibilnú, a zároveň nákladovo efektívnu modernizáciu technologickej vrstvy IT u zákazníkov.  Môžme povedať, že dobre škálujúce biznis modely, aké poskytujú aj hlavní cloudoví hráči, sú po pandémii koronavírusu víťazmi.  Väčšina podnikových klientov a organizácií totiž v minulom roku čelila na jednej strane veľkej neistote, ktorá viedla k zmrazovaniu investícií, na druhej strane však bolo nevyhnutné rýchlo prejsť na režim práce na diaľku, ktorý predpokladá technologickú pripravenosť a adekvátnu mieru digitalizácie procesov.  V takejto klíme je riešenie, ktoré nevyžaduje vstupné investície, je rýchlo nasaditeľné a škáluje podľa reálnej potreby naozaj ideálnym riešením. Vyjadril sa generálny riaditeľ HPE Slovakia Santiago Aguado k nastávajúcemu trendu vo svete a na Slovensku.

Miroslav Franek, Partner Business Manager a Channel Lead dodáva: “Dôležitou súčasťou stratégie predaja HPE riešení je spolupráca s obchodnými partnermi, kedže  viac ako 90 % obratu sa realizuje práve cez partnerský kanál. Súčasná epidemilogická situácia neumožnila uskutočniť tradičnú výročnú konferenciu, ktorá je spojená aj s poďakovaním a odovzdávaním ocenení tým najúspešnejším. Chcel by som preto aj touto cestou poďakovať všetkým obchodným partnerom za plodnú a úspešnú spoluprácu v náročnom roku 2020. Teším sa, že aspoň víťazom jednotlivých kategórií sme mohli ocenenia odovzdať osobne. Verím, že aj v ďalšom roku budeme úspešne spolupracovať a dodávať riešenia a projekty spoločným zákazníkom.“

O spoločnosti Hewlett Packard Enterprise 

Hewlett Packard Enterprise je globálna spoločnosť poskytujúca edge-to-cloud platformu ako službu, ktorá firmám pomáha zefektívniť podnikanie využitím všetkých ich nazhromaždených dát kdekoľvek sa nachádzajú. Spoločnosť HPE sa spolieha na desaťročia vývoja a inovácií s cieľom ponúknuť najlepšie možnosti, ktorými spoločnosti môžu podnikať. HPE poskytuje jedinečné riešenia s dlhoročnými skúsenosťami v cloudových platformách a so spracovávaním IT úloh na koncových bodoch, ktoré pomáhajú zákazníkom rozvíjať nové obchodné modely a celkovo zvýšiť ich prevádzkový výkon. Pre viac informácií navštívte www.hpe.com.

SVET HPE

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.

Spýtajte sa špecialistu

Nesprávne vyplnené pole.
Nesprávne vyplnené pole.
Nesprávne vyplnené pole.
Nesprávne vyplnené pole.
Email nieje správny.
Telefón nieje správny.
Vyberte jednu z možností.
Nesprávne vyplnené pole.
Vyberte jednu z možností.
Nesprávne vyplnené pole.
Vyberte jednu z možností.
Nesprávne vyplnené pole.
Môže vám spoločnosť HPE poskytnúť personalizovanú komunikáciu o spoločnosti HPE a vybraných produktoch, službách a ponukách spoločnosti HPE?

Telefón

SMS

E-mailChcem odoberať novinky HPE (Newsletter).

Súhlasím so všeobecnými obchodnými podmienkami a prečítal/a som si zásady ochrany súkromia a udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov

Nepodarilo sa odoslať formulár.
Tieto stránky sú chránené reCAPTCHA a spoločnosťou Google a platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Stiahnite si infografiku zdarma

A získajte stručný prehľad prečo je HPE GreenLake vhodným produktom práve pre vás, stačí keď nám zanecháte svoj email.

Email nieje správny.


Chcem odoberať novinky HPE (Newsletter).

Súhlasím so všeobecnými obchodnými podmienkami a prečítal/a som si zásady ochrany súkromia a udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov.

Nepodarilo sa odoslať formulár.
Tieto stránky sú chránené reCAPTCHA a spoločnosťou Google a platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.